עמותת קהילת אנדו ישראל (ע"ר) רואה חשיבות רבה בהנגשת כלל שירותים לא.נשים עם מוגבלות. העמותה, הפועלת לקידום זכויות, מודעות, תמיכה, ידע ומחקר בנוגע לאנדומטריוזיס ואדנומיוזיס, חרטה על דגלה להעניק שירות שיוויוני ולהנגיש ידע וזכויות לכל סוגי האוכלוסיות.

על כן, העמותה השקיעה מאמצים רבים בהנגשת אתר האינטרנט לא.נשים עם מוגבלות. סרגל הנגישות שלנו טקסט קריא, ניגודיות גבוהה והפוכה, הגדלת והקטנת טקסט, רקע בהיר, הדגשת קישורים ומעבר לגווני אפור. אפשרויות אלו זמינות הן דרך הדפדפנים הנפוצים והן דרך הטלפון הנייד.
התאמות נגישות אלו בוצעו עפ"י חוק שיויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ברמה  AAומספק תמיכת נגישות מיטבית בכניסה דרך דפדפני chrome או firefox.

עשינו כל שביכולתנו כדי להנגיש אתר המידע של עמותת "קהילת אנדו ישראל", לקהל כמה שיותר רחב, כך שא.נשים מכל קשת המוגבלויות יוכלו להשתמש בו.  אנחנו שואפות לציית ככל האפשר לחוק הנגישות לאתרים ולכללי המרכז הישראלי להנגשת אתרים, ומקוות שמתוך כך האתר שלנו יהפוך ידידותי יותר לכלל המשתמשות.
עם זאת, לצערנו עדיין לא התאפשר לנו להנגיש את כל האזורים והחלקים באתר. אנו פועלות כל הזמן להשתפר ברמת הנגישות המוצעת באתר ובעמותה בכלל, ונשמח לשמוע אם יש קשיים ספציפיים או נקודות לשיפור שזיהיתן בזמן הגלילה באתר.

חשוב לנו לשמוע אתכן! [email protected]

 

*ההצהרה מנוסחת בלשון נקבה אך פונה לכל המגדרים

*פורסם בספטמבר 2022

דילוג לתוכן