לערוץ היוטיוב עם הסרטונים המלאים >>>
שני כהן: "הרופא אמר לי שמתחתי שריר באגן, ושאין מצב שזה אנדומטריוזיס…"
"הרופא אמר לי שמתחתי שריר באגן, ושאין מצב שזה אנדומטריוזיס…"טיזר קטן מהסיפור האישי של שני כהן, שהפילה את כולנו מצחוק ומהזדהות (שני, אנחנו כבר מחכות למופע הסטנדאפ המלא על החיים עם אנדו ?) ***הסרטון המלא של שני ושאר הסרטונים מכנס "מקום לקולנו" עלו היום במלואם לרשת, והם זמינים לכל אחת ואחד הרוצים לצפות כדי ללמוד יותר על אנדומטריוזיס.מוזמנים/ות לצפות בסרטונים, ובאותה הזדמנות כבר להירשם לערוץ היוטיוב החדש שלנו ??https://m.youtube.com/playlist?list=PLcH6fYRwopXghxz9Q0sgf3KhD7kdsZjzG
פורסם על ידי Endometriosis Israel – אנדומטריוזיס ישראל ב- יום שלישי, 3 במרץ 2020
טיזר קטן מהסיפור האישי של שני כהן, שהפילה את כולנו מצחוק ומהזדהות